Pomoc drogowa 24h


Telefon alarmowy 24h - 784 662 669

 

Od wielu lat świadczymy usługi Pomocy Drogowej 24h. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, obsługujemy wiele warsztatów samochodowych a także mamy swoich wiernych klientów. Pomoc Drogowa to szeroka branża motoryzacyjna, przez konkurencję rozumiana najczęsciej jako przewóz aut na autolawecie. Dla nas to pojęcie widziane w innym świetle - klient z problemem na drodze (nie rzadko poza drogą), najważniejsze to nasza pomoc, dlatego pomagamy a nie kasujemy za transport. Staramy się zrobić wszystko aby klient mógł kontynuować podróż lub pracę. 

Jesteśmy profesjonalistami, mamy legalną działalność, wszystkie obowiązkowe i dodatkowe zezwolenia, ubezpieczenia, profesjonalny sprzęt, doskonałą, doświadczoną i przeszkoloną (KPP, ratownik drogowy, kierowanie ruchem, ochrona P-Poż) kadrę. Wpółpracujemy z wieloma firmami. Wykonujemy usługi także dla prestiżowych sieci ssistance.

Jeśli  Pomoc Drogowa wezwana przez Ciebie na miejsce nie okaże na prośbę wpisu do ewindencji, ubezpieczenia działalności, wypisu z licencji na transport zastanów się czy chcesz korzystać z jego usług. Kiedy "Ratownik Drogowy" próbuje wciągnąć pojazd na lawetę za ucho holownicze, kiedy ładuje na siebie Twój ciężki pojazd na małą autolawetę o małej ładowności, kiedy chce holować na lince, kiedy wykonuje usługę w ten sposób.  Jeśli dbasz o siebie i auto, ważna jest jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo śmiało możesz korzystać z naszych usług.

Posiadamy i współpracujemy z

-warsztat mechaniczny

-diagnostyka komputerowa

-mobilny serwis opon

-awaryjne otwieranie zamków

-warsztat blacharsko-lakierniczy

-auta zastępcze

-miejsca zakwaterowania

-transport osób i towarów

-pomoc  w uzyskiwaniu należności z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku

-części nowe i używane

-nowe akumulatory samochodowe

-kasacją, złomowaniem pojazdów

 

 

 

 Bezpośredni telefon alarmowy 24h - 784 662 669

 

 Galeria

wykonanie: - Netidea.pl
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 3